Wczytuję dane...
Model: 60815037
Realizacja zamówienia: 24 godzin
EAN: 5903268071186
Wysyłka od: 11.99 PLN
Producent: f-toys

SPIFRESH WOMAN pierwszy taki wzmacniający podniecenie żel intymny od LoveStim POP.

Wzmacnia krążenie w miejscach intymnych, pobudza i stymuluje. Doskonały przed seksem a także podczas codziennej higieny intymnej.

Szampon, żel intymny SPIFRESH woman to nie tylko higiena to także gra wstępna, to wzmocnienie libido to mocniejszy orgazm.

Wystarczy nanieść go na miejsce intymne użyć jak zwykłego płynu intymnego, a następnie spłukać. Płyn zaczyna działaś bardzo szybko, pierwszy efekt poczujesz już po naniesieniu.

 • Mocno odświeża
 • Wzmacnia ukrwienie miejsc intymnych
 • Stymuluje podniecenie
 • Wzmacnia libido
 • Przyśpiesza orgazm
 • Uprzyjemnia stosunek a przez to cały dzień

Żel najczęściej używany jest przez kobiety mające niskie libido, mniejszą potrzebę seksu oraz kłopot z sięgnięciem satysfakcji seksualnej. Wystarczy systematycznie stosować SPIFRESH od LoveStim POP my poczuć zmiany na lepsze.

WYBIERAJ ROZSĄDNIE, WYBIERAJ BEZPIECZEŃSTWO I PROFESJONALIZM, WYBIERAJ LOVESTIM

SPIFRESH WOMAN to jest produkt nagrodzonej laurem konsumenta marki LoveStim. Co powinieneś o nim wiedzieć:

LoveStim to bardzo popularna w naszym kraju marka, skupiająca się na rozwiązaniach, które przynoszą jak najwięcej korzyści podczas zabaw intymnych.


 1. ® - Oznacza że marka LoveStim przeszła całą procedurę rejestracji znaku towarowego. Ten znaczek to świadectwo stabilnej mocnej marki.
 2. Laur konsumenta przyznany marce LoveStim, to dowód spełniania wysokich norm i oczekiwań społecznych. To dzięki zadowolonym klientom, możemy cieszyć się tą nagrodą.
 3. Jak wszystkie żele od LoveStim posiada numerowany hologram, gwarantujący autentyczność żelu. Uważaj na żele bez hologramu.
 4. Żel zabezpieczony jest folią termokurczliwą. Dzięki temu masz pewność, że nikt go nie próbował, nie ruszał, nie otwierał. Kupując ten żel wiesz że jesteś jego pierwszym i jedynym właścicielem, że nikt po opuszczeniu fabryki, nawet go nie dotykał.

Sposób użycia:

Szampon SPIFRESH można używać przed planowanym stosunkiem jak i w codziennej higienie miejsc intymnych. Należy nanieść niewielką ilość szamponu na miejsce intymne i rozsmarować. Następnie spłukać.

Pojemność 150ml


 


 

Potencja i libido

 • Marka: 

  LoveStim

 • Typ stanu: 

  Na stanie

Polecamy