Wczytuję dane...
Model: 60800364
Realizacja zamówienia: 24 godzin
EAN: 5902811236744
Wysyłka od: 11.99 PLN
Producent: f-toys
Zawiera mieszankę wysoko skoncentrowanych ekstraktów oraz witamin zamkniętych w roślinnej kapsułce Vcaps®. Skład wzbogacony został ekstraktem z pieprzu czarnego BioPerine®. Pieprz czarny wspiera trawienie i wchłanianie składników odżywczych oraz zwiększa skuteczność składników ziołowych. Koniczyna czerwona pomaga kobietom w radzeniu sobie z objawami menopauzy takimi jak uderzenia gorąca, pocenie się, niepokój i drażliwość. Chmiel zwyczajny wspiera pracę układu nerwowego, pomaga zachować spokój i komfort w tym wyjątkowym czasie. Maca pomaga w zachowaniu aktywności seksualnej i energii. Wspomaga również kości podczas menopauzy. Witamina D (naturalna witamina D w formie cholekalcyferolu pozyskana z lanoliny) pomaga w utrzymaniu zdrowych kości, prawidłowego poziomu wapnia we krwi. Pomaga również w prawidłowym wchłanianiu/wykorzystaniu wapnia i fosforu. Kwas foliowy przyczynia się do zmniejszenia uczucia zmęczenia i znużenia oraz pomaga w utrzymaniu prawidłowych funkcji psychologicznych.

Zalecana porcja produktu do spożycia w ciągu dnia niezbędna do uzyskania korzystnego działania produktu: Spożywać 1 kapsułkę 2 razy dziennie. Popić wodą (250 ml). Zalecana porcja dzienna to 2 kapsułki.

Środki ostrożności
Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Nie stosować w przypadku uczulenia na którykolwiek ze składników. Produkt dla dorosłych. Spożywania produktu nie zaleca się kobietom w ciąży, karmiącym piersią oraz kobietom z genetycznymi predyspozycjami do występowania nowotworu piersi. Produkt nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Ważne jest prowadzenie zdrowego trybu życia i zrównoważonego sposobu żywienia.

Warunki przechowywania
Chronić przed światłem. Przechowywać w temperaturze pokojowej, w suchym miejscu, w sposób niedostępny dla małych dzieci.

Składniki
Ekstrakt z nadziemnej części koniczyny czerwonej standaryzowany na 8% izoflawonów, ekstrakt z korzenia macy, otoczka kapsułki Vcaps®: hydroksypropylometylo-celuloza, ekstrakt z nasion soi warzywnej standaryzowany na 40% izoflawonów, ekstrakt z szyszek chmielu zwyczaj-nego, BioPerine®- ekstrakt z owoców pieprzu czarnego standaryzowany na 95% piperyny, witamina D (cholekalcyferol), kwas foliowy (kwas pteroilomonoglutaminowy).
BioPerine® jest zastrzeżonym znakiem towarowym firmy SABINSA.

Składniki w porcji dziennej     2 kapsułki
Ekstrakt z nadziemnej części koniczyny czerwonej (Trifolium pratense)    300,00 mg
- w tym izoflawony    24,00 mg
Ekstrakt 4:1 z korzenia macy(Lepidium meyenii)    200,00 mg
Ekstrakt z nasion soi warzywnej (Glycine max)    100,00 mg
- w tym izoflawony    40,00 mg
Ekstrakt 4:1 z szyszek chmielu zwyczajnego (Humulus lupulus)    100,00 mg
BioPerine® ekstrakt z owoców pieprzu czarnego (Piper nigrum)    3,00 mg
- w tym piperyna    2,85 mg
Kwas foliowy    300,00 µg (150% RWS)*
Witamina D    5,00 µg / 200 IU (100% RWS)*

* Referencyjne Wartości Spożycia

SUPLEMENTY DIETY

  • Marka: 

    PharmoVit

  • Typ stanu: 

    Na stanie

Polecamy